Vizyonumuz

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği giyim firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. İhracat hamleleri ile ülke ekonomisine ek fayda sağlamak.

Misyonumuz

Üstün kalite çizgimizin ve çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelerin ışığında en güncel trendleri takip etmek ve yenilikçi iş modellerimiz ile tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir fayda sağlamak.

Hakkımızda

1952 yılında ticari hayatına perakende satış ile başlayan SÜMER IŞIK, ilerleyen yıllarda toptan satış ve bunu takiben, kendi tesislerinde, kendi markası ile üretim ve bu ürünlerin satış ve pazarlaması ile devam eden bir süreç ile bugünlere gelmiştir. SÜMER IŞIK, personel üniforması ve okul üniforması olmak üzere 2 dalda üretim yapmaktadır. Personel üniforması imalatını güvenlik, otel restaurant, endüstri ve sağlık sektörlerinin taleplerine cevap vermek üzere yapılandırmıştır.

1700 metrekare kapalı alanda yıllık 300.000 adet üretim kapasitesine sahip olan SÜMER IŞIK, yılların birikimi ile geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. Bu yelpaze, hitap ettiği müşterilerin, pek çok seçenek arasından ihtiyacı olan ürünü seçebilmesi için en önemli unsurdur. Firma kapasitesinin %25 ini başta İngiltere olmak üzere dış pazarda, %75ini ise iç pazarda değerlendirmektedir. Firma, ESO kayıtlarına göre, 2017 yılında en çok ihracat yapan 100 işletme arasında yer almaktadır.

Firma, 2017 yılında açtığı yeni şubesinde, iş kıyafetlerinin yanı sıra, iş güvenlik malzemeleri, kişisel koruyucu donanım malzemeleri ve endüstriyel ambalaj malzemeleri de satmaya başlamıştır. Bu alanda da kısa zamanda bölgenin başlıca tedarikçileri arasına girmiştir .

Müşterilerini, iş ortakları olarak gören SÜMER IŞIK, bu ilişkilerin sürekliliğine ve gelişimine büyük önem vermektedir. Bu sebeple, müşteri ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, kaliteli üretim, uygun fiyat ve zamanında teslim SÜMER IŞIK’ın 4 ana prensibidir.

SÜMER IŞIK, yıllardır edindiği tecrübelerin sonucunda oluşan zengin kumaş, aksesuar ve ihtiyaca uygun farklı model seçenekleriyle firmanıza özel çözümler sunar. Personel üniformasını firmasının önemli prestij kaynaklarından biri sayan, ve personel güvenliğine önem veren firmalar için SÜMER IŞIK, hızlı, güvenilir, yaratıcı ve ekonomik bir çözüm ortağıdır.

Satışını Yaptığımız Markalar

Başarının en önemli ölçütlerinden bir tanesinin, çözüm ortaklarımızın kalitesi olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden mağazalarımızda bu markaları müşterilerimizle buluşturuyoruz..